Ékes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ékes kláncsalád klánfórum
 
tesztKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Általános

Go down 
+46
Orsi
goldpall
Nitike
sylvanor
Serenity
zatoichi
Lilium
psyentist
w3maniac
Lucifer66
S.R.F.T.
Zsuzsa
pyton
Lucius Verus
_Gnerlan_
Balagee85
Vida
LöSZöS
Stekken
lenin
hubabubba
jancsi007
baumann ágnes
Pallas Athéna
Tibor71
Gubabácsi
Header80
ATom0728
Pjotr
DruPapi
Motyorgó
Angyalok földje
Elvár
Basil Fawlty
Csicsee
Murci
Gothic
Sigfried
romolus78
Claudius933
Tzoli71
Beliar
macskaszem
voodoo
quiks
Wayman
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Basil Fawlty
Híperaktív
Híperaktív
Basil Fawlty


Hozzászólások száma : 414
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest
Klán : ÉKES-TS
Registration date : 2008. Mar. 02.

Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-10, 21:59

Idézet :
és milyen üzeneteket vártok ide?
ilyen szeretünk vs. rohadjmeg dolog?

Hello Sigfodr!

A kérdésed teljesen jogos. Komoly fejtörést okozol ezzel több prominens ÉKES szövetség tagnak. Már pont azt kezdtük fontolgatni, hogy leállítjuk a natar projektet, amíg meg nem találjuk rá a választ!
Mindenesetre eddig csak egy helyesnek tűnő válasz érkezett, íme: "42".
De nyugalom, egy egész klán ráállt, hogy még ennél is jobb választ tudjunk adni!
Vissza az elejére Go down
vendég1
Vendég




Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-11, 16:57

Üdvözlet mindenkinek!Mint vendég,és egy másik "elvileg szövetséges klán" tagja szólnék pár szót Rolling Eyes
Nincs különösebb problémám egyik élklánnal sem,de egy megjegyeznivalóm azért lenne. Neutral
Testvérklánunk az ÉKES-kláncsalád tagja.ennek ellenére minket több ÉKES-klán részéről is támadások érnek,szinte folyamatosan.
így aztán nagyon tudunk segíteni.....
részt vettünk egy hadi offenzívában is,segítettünk egy ember bevédésében,de ezekszerint ez sem elég.nem tudom akkor még mit kéne tennünk,hogy elismerjetek minket.
nem vagytok hajlandóak szövetséget vagy MNT-t kötni,mert még 100 felett vagyunk a rangsorban,de nem is tudunk feljebb lépni ha támadjátok azt,aki segít nektek.
talán arra is figyelnetek kéne hogy legalább ott elfogadjatok testvérklánt,ahol amúgyis kevesebb a tagotok.
nem véletlen hogy névtelenség homályába burkolózok,mert a jelenlegi hozzáállással elképzelhető hogy holnapra az összes falum eltűnne.csak azért,mert elzárkóztok az ajánlatok elől,és fontosabb számotokra az,hogy elhitessétek magatokkal azt hogy így is elegek vagytok a végső győzelemhez,mint még 40 erős taggal bővüljetek Exclamation
a farm témát nem is ragoznám,mert csak kelteném a feszültséget Wink
mióta szokás egy tagot farmnak nevezni,ha EGYSZER támadta csak EGYETLEN tag,ÖSZESEN 5000 NYERSIT VITT,serege is amortizálódott....???
felkerült "hozzátok" az ÉKES xxxx nevezetű klánba és máris rikácsolt az a ...... hogy dobják ki,mert farm.ez a röhej.meg az,hogy a marha még ki is tette.azóta is az én klánomban van.miért,miért nem azóta sem támadták.akkor most hányadán is állunk???
csak ennyit akartam.további jó játékot.üdv:Zoli
Vissza az elejére Go down
Elvár
Híperaktív
Híperaktív



Hozzászólások száma : 116
Age : 43
Tartózkodási hely : Budapest
Klán : ÉKES-TS
Registration date : 2008. Feb. 23.

Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-11, 22:50

Szia Vendég1!

Szerintem csak egy ÉKES klánnal vagytok szövetségben, tehát ha a többiből támadnak titeket az nem a szövetségi viszonyotok megsértése. Én azt tudnám javasolni, hogy kérdd meg annak az ÉKES klának a vezetőjét akivel szövetségben vagytok, hogy járjon közben az érdeketekben.
Vissza az elejére Go down
Claudius933
Híperaktív
Híperaktív
Claudius933


Hozzászólások száma : 104
Tartózkodási hely : Szeghalom
Klán : ÉKES-É1
Registration date : 2008. Feb. 23.

Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-11, 23:14

Kedves Vendég1!

Szerintem vannak olyan normálisak az ÉKES kláncsalád klánjainak vezetői, hogy ha egy szép kerek levélben leírod, hogy az az egy támadás csak egy úgymond véletlen volt és azóta nem ismétlődik, akkor meg is fognak titeket érteni és lehetne beszélni a visszakerülésről vagy bármi másról. De ha most csak bárminemű közbenjárás nélkül, csak ide írsz, itt mondod el mi is nem tetszik ezzel kapcsolatban, akkor nagyon nehezen fog ez a későbbiekben rendeződni.

Én valami ilyesmi választ tudok elképzelni arra a kérdésedre, hogy "akkor most hányadán is állunk???"
Vissza az elejére Go down
Vendég1
Vendég




Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-12, 10:37

Halihó!Claudius933-nak:Az ÉKES kláncsalád vezetője "le se s*art" mikor írtam neki ezügyben,még válaszra sem méltatott!.....ezekután én nem fogok többet közbenjárni,nem alázkodok meg senki előtt.
Elvár-nak:sajnos szövetséges klánunk vezetője sem igazán tehet értünk,arra 2 hét kellett,hogy a már ÉKES-néven szereplő testvérklánunkat felvegyék a listába és elismerjék...
ezt nevezem én közös érdeknek,ha 2 hét kell egy lista kibővítéséhez és egy körlevél szétdobásához.na csao
Vissza az elejére Go down
Tzoli71
Híperaktív
Híperaktív



Hozzászólások száma : 180
Age : 52
Tartózkodási hely : Budapest
Klán : ÉKES-DT
Registration date : 2008. Feb. 21.

Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-12, 10:58

Vendég1 én tökéletesen értem a problémátokat.
Ezt az utat a mi akadémiánkkal is végig kellett járni. Sad
Mi is fel voltunk háborodva,hogy az ÉKES-DT akadémiája nehezen kapta meg az ÉKES nevet.
Azért,hogy megkapja,nekünk DT-seknek elég sokat kellett letennünk az asztalra.
Úgy gondolom,hogy a te főklánodnak,amiről mindketten tudjuk melyik,még van mit bizonyítani.
Tudok olyan tagról,akinek foggalma sem volt arról,hogy háborúban állunk 3-4 hónapja a Legendával.
Valamint itt a fórumon sem látok tőlük sok hozzászólást.
Nem beszélve a csatajelentésekről.
És így sajnos nincs is akkora súlyuk az ÉKES-ben.
Ezen először nekik kéne változtatni,mert szerintem max 1-2 tagjuk van ide regisztrálva.
A korrektség érdekében azért azt is el kell mondanom,hogy mostanában ha jól tudom,jelentkeztek közös akcióra. Csak támogatni tudom.
Vissza az elejére Go down
Vendég2
Vendég




Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-12, 11:01

Vendég1 ne görcsölj.Ők sem különbek senkinél.Csak a saját érdekeiket nézik.Ha ehhez át kell gázoljanak pár emberen és tönkretenni a játékukat hát megteszik.Ez nem is lenne baj csak ne állítsák be magukat faszagyerekeknek.De mit vársz tőlük már a névválasztásuk is a szerver legnagyképübb klánjára utal.
Vissza az elejére Go down
Claudius933
Híperaktív
Híperaktív
Claudius933


Hozzászólások száma : 104
Tartózkodási hely : Szeghalom
Klán : ÉKES-É1
Registration date : 2008. Feb. 23.

Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-12, 11:07

Saját érdekeit nézik....Saját érdekeit nézik...(Egyébként a szómegválasztás nem túl jó, mert a saját érdek jelen esetben rengeteg embert takar hidd el) De egyébként most kiét nézzék? Azét aki ellenség? Azét aki a kláncsaládon belül is csak a védelemért van itt bent?
De hidd el az olyan tagokat nézik, akik valamit csinálnak, és az olyan klánokat amelyek valamit tényleg tesznek is...
Vissza az elejére Go down
romolus78
Bőbeszédű
Bőbeszédű



Hozzászólások száma : 1385
Age : 45
Tartózkodási hely : Mezőkovácsháza
Klán : ÉKES-W
Registration date : 2008. Feb. 22.

Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-12, 13:20

Nem is értem miért fikázza mindenki a nevünket.
Sokkal fellengzősebb neveket és leírásokat találtok ezen a szerveren ha kicsit szétnéztek.
Nem akarok példákat írni pedig lehetne.
Vissza az elejére Go down
Basil Fawlty
Híperaktív
Híperaktív
Basil Fawlty


Hozzászólások száma : 414
Age : 45
Tartózkodási hely : Budapest
Klán : ÉKES-TS
Registration date : 2008. Mar. 02.

Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-12, 14:15

Vendég2: Igen, csak a saját érdekünket nézzük, és mi sem vagyunk jobbak a deákné vásznánál. Ez a játék, még ha csak egy játék is, és nem szabad túl komolyan venni, de mégiscsak a győzelemért folyik, márpedig mások pátyolgatása lehet, hogy olyan energiákat von el, ami a győzelem elérését hátráltatja. Ez egy önző csapatjáték, ha szabad ilyen képzavarral élnem. Önzők a szövetségek is (mindegyik), azon belül önzők a klánok (mindegyik), és valamennyire önzők az egyes játékosok is. Akkor megy jól a szövetségednek, ha többek között a Te klánodnak is jól megy, és a klánodnak meg többek között akkor megy jól, ha Neked jól megy a játék. Persze nehéz meghúzni a határt, hogy mikor és meddig etikus a saját/klánod/szövetséged/mindenki más érdekeit előtérbe helyezni, és ez nem mindenkinek/mindig sikerül.

Vendég1: Igenis, ha valaki minden követ megmozgat, bombázza levelekkel az illetékes embereket, és tudja bizonyítani csatajelentésekkel, levelekkel, stb., hogy a klánjának tagjai nem farmok, többször is segítettek nekünk valamilyen módon, azaz a klán belépése a szövetségbe csak haszonnal járna, akkor biztos vagyok benne, hogy az illető klán be fog kerülni hozzánk. A sok levél írása nem egyenlő a megalázkodással. Ha Te írtál 1 db levelet, amire sajnos nem kaptál választ, és ezek után azt gondolod, hogy b.sszák meg, akkor nem értem, hogy mit vársz! Kétségtelen, hogy nem érkezett Neked válasz, és ez nem szép, de egy szövetségi vezetőnek van némi melója, lehet, hogy csak simán elfelejtkezett róla. Illetve miért nem nyomod az ÉKES testvérklánotok vezetőjét, hogy lobbizzon az érdeketekben jobban? A szövetségi vezetők díjazzák, ha valaki aktív, és tesz a szövetségért, szóval ha testvérklánotok vezetője is ilyen (ill. a maga a klán is), akkor biztos be fogtok kerülni.
Vissza az elejére Go down
Angyalok földje
Nagyon aktív
Nagyon aktív
Angyalok földje


Hozzászólások száma : 20
Age : 46
Tartózkodási hely : Budapest
Klán : ÉKES-D1
Registration date : 2008. Feb. 22.

Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-13, 09:19

Sziasztok Smile

Én csak egy mondattal szeretnék hozzászólni:
Ha újraindul az S3 szeretnék ismét az ÉKES kláncsaládhoz tartozni és büszke lennék rá ha tag lehetnék a későbbiekben is.
Ilyen összefogást nem sok helyen tapasztaltam. Vannak kivételek sajnos, de hol nincs... (?)

(Több mondat lett. Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Spartan
Vendég




Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Legenda   Általános - Page 2 Empty2008-04-14, 11:03

Üdv Mindenkinek!

Spartan vagyok a Legendából!
Csak gondoltam beírok ide, mert elég vicces dolgokat olvastam magunkról a fórumotokon! Tehát ha kérdésetek van a Legendához, vagy hozzám, ha valami nem tiszta számotokra, akkor kérdezzetek nyugodtan!:-D
Vissza az elejére Go down
Murci
Admin
Admin
Murci


Hozzászólások száma : 964
Age : 44
Tartózkodási hely : Győr
Klán : ÉKES-N1
Registration date : 2008. Feb. 20.

Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-14, 12:37

Üdv!

Jaja forditva is igaz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Spartan
Vendég




Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Legenda   Általános - Page 2 Empty2008-04-14, 13:46

Nekem kérdésem nincs, úgy érzem tudok minden mit tudni érdemes! Természetesen itt csak a Legenda vs ÉKES dolgaira gondoltam! Az elejétől fogva benne voltam a dolgok "közepében", nem hinném hogy tudnátok új dolgot mondani!
Viszont azt vettem észre, hogy nálatok igen sok tévhit kering rólunk, úgy ahogy más klánokban is! Ez szerintem annak tudható be, hogy sok a rosszakarónk és ellenfelünk, akik próbálják rossz hírünket kelteni!
Vállaljuk hogy vannak klánjainkban szemtelen, játszani és esetleg veszíteni nem tudó emberek, sőt még talán bunkók is, de elhanyagolható %-a ez a Legenda Testvériség egészének! Sőt, nálunk ha bármi olyan magatartás ami nem ide illő kiderül a vezetőség előtt, akkor az illető már búcsút is mondhat a falvainak! Sajnos ez más klánokban nincs így...
Hiszem hogy mindennek van oka és okozata, de ettől még értelmes emberek módjára lehet egymással beszélgetni! Ez csak egy játék, amit minden igaz játékos győzelemmel szeretne befejezni, persze hogy ki milyen eszközzel teszi ezt, nah ez tesz különbséget klánok és klánok, játékosok és játékosok között!
Bármit is gondoltok rólunk, a Legenda gerincét alkotó vezetőség a játék legtisztességesebb játékát játsza, ami mellé e szerver legjobb játékosai párosulnak! Ezeket a dolgokat bátran jelentem ki, hisz sok klán szoknyája alá belátok, sok klánnal állok kapcsolatba!
Persze ez nem azt jelenti, hogy más klánok nem játszanak becsületesen és hogy nincsennek e szerveren még jó játékosok! Csak azt akartam mondani, hogy a tisztesség és a játéktudás aránya a mi klánunkban a legjobb!
Vissza az elejére Go down
Tzoli71
Híperaktív
Híperaktív



Hozzászólások száma : 180
Age : 52
Tartózkodási hely : Budapest
Klán : ÉKES-DT
Registration date : 2008. Feb. 21.

Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-14, 13:53

Kedves Spartan!

Azt mondod,tisztesség mindenek előtt...
Akkor kérlek magyarázd el nekünk,hogy nálatok tisztességes magatartásba belefér az MNT többszöri megszegése? Én nem hinném!
Konkrétan nem is annyira a Legendával van problémánk,nem hinném én sem,hogy a Legenda fő vezetése tisztességtelen lenne.
De vannak klánok akik teljesen másképp értelmezik ezt és a Legenda mégis kiáll értük.
Erről neked mi a véleményed?
Vissza az elejére Go down
Gothic
Híperaktív
Híperaktív
Gothic


Hozzászólások száma : 125
Klán : ÉKES-W
Registration date : 2008. Mar. 31.

Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-14, 13:57

Spartan írta:
...hogy a tisztesség és a játéktudás aránya a mi klánunkban a legjobb!...

Nem is, hanem a miénkben a lekjopp, beeee Smile És az én apukám erősebb, mint a tiedé bibibá!
Vissza az elejére Go down
Spartan
Vendég




Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Legenda   Általános - Page 2 Empty2008-04-14, 13:57

Pontosan kiről és miről van szó! Ha leírnád ezt, akkor érdemlegesen is tudnék rá válaszolni!
Vissza az elejére Go down
Tzoli71
Híperaktív
Híperaktív



Hozzászólások száma : 180
Age : 52
Tartózkodási hely : Budapest
Klán : ÉKES-DT
Registration date : 2008. Feb. 21.

Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-14, 13:59

Konkrétan Legenda1
Vissza az elejére Go down
Tzoli71
Híperaktív
Híperaktív



Hozzászólások száma : 180
Age : 52
Tartózkodási hely : Budapest
Klán : ÉKES-DT
Registration date : 2008. Feb. 21.

Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-14, 14:00

Miattuk tart még mindig az adok kapok,ha ők nem lennének illetve ha a legenda nem állna ki értük,akkor már rég MNT lenne
Vissza az elejére Go down
Gothic
Híperaktív
Híperaktív
Gothic


Hozzászólások száma : 125
Klán : ÉKES-W
Registration date : 2008. Mar. 31.

Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-14, 14:00

btw ha már a kérdéseknél tartunk, hány katonátok van? (Név szerint?) Smile
Vissza az elejére Go down
Murci
Admin
Admin
Murci


Hozzászólások száma : 964
Age : 44
Tartózkodási hely : Győr
Klán : ÉKES-N1
Registration date : 2008. Feb. 20.

Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-14, 14:10

Sztem mindenki a saját klánját tarja a legjobbnak. Mivel mindig az aktuális ellenfél a "főgonosz" ne várd, hogy Legenda dicsőítéseket fogsz olvasni. Mint ellenfeleknek kijár a tisztelet. Ti vagytok a "szentek" és a legtapasztaltabbak kicsit fellengzősen hangzik, főleg abból kiindulva, hogy olyan háborút folytattok, ami nem is a ti területeken zajlik, mindezt már csak egyetlen klán miatt (Pont olyan klánt védelmeztek akik, nem a szabályos játék hívei...).
Vissza az elejére Go down
Spartan
Vendég




Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Legenda   Általános - Page 2 Empty2008-04-14, 14:12

A Legenda1 egy igen mostoha körülmények között lévő klán, akiknél mindennapos harcok vannak! Az ÉKES kláncsaláddal vívot háborúban a megtépázott és legyengült ÉKES kláncsalád segítséget kért a Shadows klántól! Ez nem volt szép húzás és ez a Legenda1 tagjait igen kellemetlenül érte! Ami már ott zajlik/zajlott az kicsit túlnőtte magát és nem hinném hogy nyugodt értelmes emberek módjára bármi is képezhetné megbeszélés tárgyát! A Legenda ezt megpróbálta az ÉKES elutasította! Mindegy, ez van! A Shadows harcba hívása után kötött alkalmi mnt-től senki ne várja el, hogy tartósak legyenek! A régi 300-as tagjainkban még él az a kép, ahogyan a volt ÉKES aki akkor még 300 néven futott, kihátrált a 300 mögül a Hajnal miatt!
Ezt a témát még lehetne ragozni, mindkét oldalon számos sérelem volt! Mindenesetre a Legenda1 amit tett eddig, csak a túlélésért tette és talán mind válasz volt valamire! Én azt a klánunkat amúgy nem nagyon ismerem, de meghajlok tetteik előtt!(itt a háborús hozzáállásukra gondolok)
Vissza az elejére Go down
Murci
Admin
Admin
Murci


Hozzászólások száma : 964
Age : 44
Tartózkodási hely : Győr
Klán : ÉKES-N1
Registration date : 2008. Feb. 20.

Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-14, 14:17

Huh, akkor mégsem vagy igazán jól informált. Úgy néz ki akkor nálatok is hamis legendák vannak rólunk. Smile
Vissza az elejére Go down
Tzoli71
Híperaktív
Híperaktív



Hozzászólások száma : 180
Age : 52
Tartózkodási hely : Budapest
Klán : ÉKES-DT
Registration date : 2008. Feb. 21.

Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-14, 14:19

Hát ha az háborús tett,hogy 5 napig kapja a tagjuk a fake-t és már töröl,akkor én is meghajlok Very Happy
De komolyra fordítva,én még akkor sehol sem voltam,nem tudom pontosan hogy volt ez a Shadow behívása illetve a 300-tól elszakadás.
De biztos erröl is kapunk információkat azoktól,akik képben vannak.
Ha jól tudom a Legenda1 3x is megszegett MNT-t,de erröl is inkább átadnám a szót az érintetteknek.
Vissza az elejére Go down
1stlord
Vendég




Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty2008-04-14, 14:24

Büszkék lehettek magatokra, hogy 4 hónapos háború után rászálltok 1-1 emberre és húha sikerült megkatázni. Igazán nagy teljesítmény. Az hogy törlődtek játékosaink, valóban helytálló, az hogy a háború vagy egyéb dolgok miatt, azt nem tudjátok. Nyílván nem a fake támadások miatt. Gondolom nálatok is van olyan, hogy valaki magánéleti vagy egyéb problémák miatt rákényszerül a törlésre. Nem hiszem, hogy ezt sikerként kellene elkönyvelni. Azt pedig hogy a legenda1 3x szegett meg Mnt-t az enyhe túlzás. A háború elején Mnt felbontása után 1 héttel történt az első lépés, de ez is be volt jelentve. Beszélhetnénk arról is, hogy ékes-a és hasonló klánok este 11kor bontották az mnt-t (szó nélkül persze) és 5 perc!!! múlva katapultos támadások jöttek. Erre persze nem emlékszik senki, mi vagyunk a főgonoszok. Hát persze... De sebaj, nem probléma, vállaljuk. Mi tehetünk mindenről...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános   Általános - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Általános
Vissza az elejére 
2 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ékes :: Vendégszoba-
Ugrás: