Ékes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ékes kláncsalád klánfórum
 
tesztKezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kötetlen csevegés (az erős... )

Go down 
+22
Darkangel
Rny
Sigfried
Atrox
Header80
pala85
Erwin Rommel
Murci
Benő666
Vida
Csicsee
rudacity999
baumann ágnes
hubabubba
voodoo
breke
zatoichi
romolus78
Orsi
Nitike
Pallas Athéna
Papírkutya
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
SzerzőÜzenet
hubabubba
Nagydumás
Nagydumás
hubabubba


Hozzászólások száma : 1655
Age : 42
Tartózkodási hely : Hubawelt/Esztergom
Klán : ÉKES-D2
Registration date : 2008. Feb. 22.

Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevegés (az erős... )   Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty2008-09-16, 08:08

miért ez csajos buli? scratch Smile
Vissza az elejére Go down
Pallas Athéna
Atyavilágmennyitbeszél
Atyavilágmennyitbeszél
Pallas Athéna


Hozzászólások száma : 2520
Age : 50
Registration date : 2008. Mar. 13.

Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevegés (az erős... )   Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty2008-09-16, 09:04

Sigfried írta:

Na nemár hogy csak csajok menjenek!
Diósjenő-Csóványos-Nógrád túrán már voltam vagy kétszer. Nagymarosról Zebegénybe meg csukott szemmel is eltalálnék akármelyik ösvényen annyit jártam ott. Az igaz hogy Barcs messze van de nekem őszi szünetem lesz és még tán el is tudnék szabadulni.
Persze ha ez valami csajos buli akkor vissza veszek a tempóból. Sad

Szívesen látunk "korosodó" urakat is. Wink
Vissza az elejére Go down
Darkangel
Híperaktív
Híperaktív
Darkangel


Hozzászólások száma : 135
Age : 50
Tartózkodási hely : Pilis
Klán : NWA-LegO
Registration date : 2008. Jun. 11.

Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevegés (az erős... )   Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty2008-09-16, 09:18

Orsi írta:
Okt 25, 26?

Akkor assszem iszok Pallas Athenaval Very Happy Very Happy

A szülinapomon?? Nélkülem innál ?? Sad
Vissza az elejére Go down
baumann ágnes
Beszédes
Beszédes
baumann ágnes


Hozzászólások száma : 791
Tartózkodási hely : Bp.
Klán : ÉKES-C1
Registration date : 2008. Feb. 22.

Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevegés (az erős... )   Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty2008-09-16, 11:23

Pallas Athéna írta:
Sigfried írta:

Na nemár hogy csak csajok menjenek!
Diósjenő-Csóványos-Nógrád túrán már voltam vagy kétszer. Nagymarosról Zebegénybe meg csukott szemmel is eltalálnék akármelyik ösvényen annyit jártam ott. Az igaz hogy Barcs messze van de nekem őszi szünetem lesz és még tán el is tudnék szabadulni.
Persze ha ez valami csajos buli akkor vissza veszek a tempóból. Sad

Szívesen látunk "korosodó" urakat is. Wink

Egy tapasztalt túravezetőre mindenképp szükség van!
Egyenlőre a fiúk nem nagyon lelkesedtek az ötletért.(tisztelet a kivételnek) Smile
Vissza az elejére Go down
Header80
Híperaktív
Híperaktív
Header80


Hozzászólások száma : 472
Age : 44
Klán : ÉKES-D1
Registration date : 2008. Feb. 21.

Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevegés (az erős... )   Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty2008-09-16, 18:37

Na mivel én nem vagyok sem korosodó, sem úr! Így nekem ez valszeg kimarad. tongue

Na de majd ha eldől mi lesz, akkor meglátom, persze csak ha nem "harmincon túliak társasága" lesz és szívesen lát a társaság is engem. Smile
Vissza az elejére Go down
Pallas Athéna
Atyavilágmennyitbeszél
Atyavilágmennyitbeszél
Pallas Athéna


Hozzászólások száma : 2520
Age : 50
Registration date : 2008. Mar. 13.

Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevegés (az erős... )   Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty2008-09-16, 18:48

Huszonéves takonypócok is jöhetnek Razz
Vissza az elejére Go down
hubabubba
Nagydumás
Nagydumás
hubabubba


Hozzászólások száma : 1655
Age : 42
Tartózkodási hely : Hubawelt/Esztergom
Klán : ÉKES-D2
Registration date : 2008. Feb. 22.

Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevegés (az erős... )   Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty2008-09-16, 20:13

Header80 írta:
persze csak ha nem "harmincon túliak társasága" lesz és szívesen lát a társaság is engem. Smile

én sem vagyok még 30felett, mégsem fordult meg a fejemben, h ez kizáró ok lenne Very Happy
Vissza az elejére Go down
Csicsee
Beszédes
Beszédes
Csicsee


Hozzászólások száma : 769
Age : 44
Tartózkodási hely : Győr
Klán : ÉKES-TS
Registration date : 2008. Feb. 22.

Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevegés (az erős... )   Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty2008-09-16, 20:48

Stekkennel egy travianhoz hasonló játékot játszunk (www.klanhaboru.hu) ám a traviannál lényegesen kevesebb gépnél töltött időt igényel, kényelmesebb és emberbarátibb az irama az egésznek. Pl éjjel nem kell nagyon támadásra számítani mert "éjszakai védelmi bónusz" van mindenkinek reggel 8-ig.
Vannak azonban hátrányok is, pl a főfaludat is el tudják foglalni és akkor megkérdi a gép hogy hova szeretnél újra regelni. Smile Falut alapítani nem lehet csak foglalni.
Kicsit bonyolultabb a harcrendszer is, lovas és gyalogos íjászok is vannak, ám csak egyfajta nép van..
Mi a Világ2-n vagyunk de szeptember végén indul a Világ3 és szeretnénk a travianos keménymaggal egy közös klánt indítani.A kontinensünkön a top1 klánban vagyunk de a nagyok is hihetetlen tapasztalatlanok harci játékok és csapatépítési terén.
Vannak külföldi klánok is, mostanában pl egy lengyel és egy francia klánnal gyűlt meg a bajunk...

Akinek felkeltette az érdeklődését esetleg csináljon egy próbareget hogy megnézze, aztán ha leszünk páran akkor meg kellene majd beszélni egy időpontot amikor mindenki egyszerre regel, na és azt is egyeztetni hogy hova.
Remélem összejövünk jópáran, egy próbát megérne...
Ezt az üzit légyszi terjesszétek msn-en vagy ahol kapcsolatba kerültök volt "kollégákkal".Smile
Vissza az elejére Go down
Rny
Szuper Aktív
Szuper Aktív
Rny


Hozzászólások száma : 96
Tartózkodási hely : Vác
Registration date : 2008. Feb. 23.

Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevegés (az erős... )   Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty2008-09-16, 23:53

Ja,egy kicsit lemaradtam,de persze engem is vonz a csóványos,mivel már többször megtettem ezt a túrát ,de nem lehet megunni,és előny,hogy váci vagyok,na és korosodó!
Vissza az elejére Go down
Pallas Athéna
Atyavilágmennyitbeszél
Atyavilágmennyitbeszél
Pallas Athéna


Hozzászólások száma : 2520
Age : 50
Registration date : 2008. Mar. 13.

Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevegés (az erős... )   Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty2008-09-17, 09:19

Egy kis kedvcsináló Very Happy



Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 571712
Vissza az elejére Go down
Jégmadár
Híperaktív
Híperaktív
Jégmadár


Hozzászólások száma : 217
Registration date : 2008. Apr. 13.

Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevegés (az erős... )   Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty2008-09-18, 05:19

Eu a kép csoda szép! Máris kedvem volna elmenni oda! Ráférne a családra ez a nyugalom és béke amit a fotó áraszt magából.
Vissza az elejére Go down
hubabubba
Nagydumás
Nagydumás
hubabubba


Hozzászólások száma : 1655
Age : 42
Tartózkodási hely : Hubawelt/Esztergom
Klán : ÉKES-D2
Registration date : 2008. Feb. 22.

Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevegés (az erős... )   Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty2008-09-18, 09:31

klántársasszony! oda fel is lehet mászni és kikukkolni? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Pallas Athéna
Atyavilágmennyitbeszél
Atyavilágmennyitbeszél
Pallas Athéna


Hozzászólások száma : 2520
Age : 50
Registration date : 2008. Mar. 13.

Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevegés (az erős... )   Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty2008-09-18, 11:04

Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 CsovanyosrolÚgy bizony klántársasszony, és ilyet látni a tetejéről: Very Happy
Vissza az elejére Go down
lenin
Beszédes
Beszédes



Hozzászólások száma : 582
Tartózkodási hely : Budapest
Klán : ÉKES-DK2
Registration date : 2008. Feb. 27.

Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevegés (az erős... )   Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty2008-09-18, 11:05

Csicsee írta:
Stekkennel egy travianhoz hasonló játékot játszunk (www.klanhaboru.hu) ám a traviannál lényegesen kevesebb gépnél töltött időt igényel, kényelmesebb és emberbarátibb az irama az egésznek. Pl éjjel nem kell nagyon támadásra számítani mert "éjszakai védelmi bónusz" van mindenkinek reggel 8-ig.
Vannak azonban hátrányok is, pl a főfaludat is el tudják foglalni és akkor megkérdi a gép hogy hova szeretnél újra regelni. Smile Falut alapítani nem lehet csak foglalni.
Kicsit bonyolultabb a harcrendszer is, lovas és gyalogos íjászok is vannak, ám csak egyfajta nép van..
Mi a Világ2-n vagyunk de szeptember végén indul a Világ3 és szeretnénk a travianos keménymaggal egy közös klánt indítani.A kontinensünkön a top1 klánban vagyunk de a nagyok is hihetetlen tapasztalatlanok harci játékok és csapatépítési terén.
Vannak külföldi klánok is, mostanában pl egy lengyel és egy francia klánnal gyűlt meg a bajunk...

Akinek felkeltette az érdeklődését esetleg csináljon egy próbareget hogy megnézze, aztán ha leszünk páran akkor meg kellene majd beszélni egy időpontot amikor mindenki egyszerre regel, na és azt is egyeztetni hogy hova.
Remélem összejövünk jópáran, egy próbát megérne...
Ezt az üzit légyszi terjesszétek msn-en vagy ahol kapcsolatba kerültök volt "kollégákkal".Smile

Csicsee!

A V2-n én is vagyok Karcolatok néven (mert a Lenin foglalt volt Crying or Very sad ). Ha gondolod keress(etek) meg.
Egyébként tény, hogy sokkal kevesebb időt rabol el, mint a travi Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevegés (az erős... )   Kötetlen csevegés (az erős... ) - Page 13 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen csevegés (az erős... )
Vissza az elejére 
13 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Ékes :: Vendégszoba-
Ugrás: